Cotenders misija yra kurti tiesioginę naudą visoms statybos procese dalyvaujančioms šalims — statytojams, architektams, rangovams, inžinieriams — pasitelkiant IT priemones. Bendrovė konsultuoja projektavimo, statybų sektoriaus įmones ir padeda atrasti neišnaudotas organizacijų galimybes, stiprina jų konkurencinį pranašumą.

Mūsų sprendimai apima įvairius statybos proceso etapus. Mes esame nešališki statybos rinkoje ir todėl galime užtikrinti efektyvų skaitmeninių sprendimų taikymą visuose statybos proceso stadijose. Projektavimo, statybos ir infrastruktūros eksploatavimo procesų optimizavimas įmanomas, tik pritaikius šiuolaikinius IT sprendimus. Šių sprendimų įgyvendinimas — Cotenders veiklos sritis.

Kurdami savo produktus, daug dėmesio skiriame galutiniam vartotojui. Pridėtinė nauda vartotojui ir efektas gaunamas trumpame produkto naudojimo laikotarpyje yra vienas esminių mūsų bendrovės siekių. Tą galime užtikrinti tik giliai išmanydami statybos sektoriaus problematiką ir žinodami pasaulio šalių gerą praktiką. Todėl bendrovės partneriais ne viename projekte tampa universitetų mokslininkai, asocijuotų struktūrų lyderiai ir kitų Europos šalių IT kompanijų specialistai. Taip pat, glaudžiai bendradarbiaujame ir su kitais statybų rinkoje dirbančiais žmonėmis, todėl vienas iš mūsų prioritetų yra gyvas dialogas su būsimais kuriamų sistemų vartotojais.